SITIA skrinka vysoká 46,7x172x32cm, 2x dvierka, ľavá/pravá, dub alabama SI450-2222
SITIA skrinka vysoká 46,7x172x32cm, 2x dvierka, ľavá/pravá, dub alabama SI450-2222
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-SI450-2222 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Standardně dodáváno s úchytkou SA500B
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SITIA |
| Rozměr | 46,4x172x32 cm |
| Šířka | 464 mm |
| Výška | 1720 mm |
| Hloubka | 320 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub Alabama |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Dvířka |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Výbava | Zpomalovací panty |
| Hmotnost / ks | 26.7000 kg |
| EAN | 8590913937040 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba | hnědá |
| Typ zatvárania | dvířka |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | 301 - 400 mm |
| Šírka | 401 MM A VÍCE |
| Výška | VÍCE JAK 150 CM |
Príslušenstvo
34,60 €
Pri platbe vopred iba 32,00 €
expedícia do 8 dní
3,60 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
skladom
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
SITIA úchytka pre SI050, SI450, biela mat SA500W
expedícia do 8 dní6,75 €
Pri platbe vopred iba 6,00 €
Mohlo by vás zaujímať
560,72 €
Pri platbe vopred iba 532,00 €
THEIA skrinka vysoká 35x138x29, 3cm, ľavá / pravá, dub alabama TH350-2222
expedícia do 8 dní391,00 €
Pri platbe vopred iba 371,00 €
ESPACE skrinka 35x172x32cm, 1x dvierka, ľavá/pravá, dub alabama ESC330-2222
expedícia do 8 dní364,33 €
Pri platbe vopred iba 346,00 €


