SITIA umývadlová skrinka 101,4x50x43,4cm, 2xzásuvka, dub alabma SI105-2222
SITIA umývadlová skrinka 101,4x50x43,4cm, 2xzásuvka, dub alabma SI105-2222
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-SI105-2222 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SITIA |
| Rozmer | 101,4x50x44,1 cm |
| Šírka | 1014 mm |
| Výška | 500 mm |
| Hĺbka | 441 mm |
| Farba | Hnedá |
| Dekor | Dub Alabama |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Zásuvky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Výbava | Automatické dovretie |
| Součást balení | Bez umývadla |
| EAN | 8590913936920 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Príslušenstvo
189,28 €
Pri platbe vopred iba 180,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
BELLA držiak uterákov na bok skrinky 250mm, chróm FA115
expedícia do 8 dní35,40 €
Pri platbe vopred iba 34,00 €
Mohlo by vás zaujímať
1 067,66 €
Pri platbe vopred iba 996,00 €
490,62 €
Pri platbe vopred iba 465,00 €
675,64 €
Pri platbe vopred iba 641,00 €


