SITIA umývadlová skrinka 56,4x70x43,4cm, 2xzásuvka, biela mat SI060-3131
SITIA umývadlová skrinka 56,4x70x43,4cm, 2xzásuvka, biela mat SI060-3131
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-SI060-3131 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SITIA |
| Rozmer | 56,4x70x44,1 cm |
| Šírka | 564 mm |
| Výška | 700 mm |
| Hĺbka | 441 mm |
| Farba | Biela mat |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Zásuvky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Výbava | Automatické dovretie |
| Součást balení | Bez umývadla |
| EAN | 8590913936814 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Príslušenstvo
106,38 €
Pri platbe vopred iba 101,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
LINDO bočný organizér, sada 2ks, 114x36x323mm, plast, antracit LD002
expedícia do 8 dní22,05 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
Umývadlový sifón šetriaci miesto 5/4", DN32, biela 151.127.0
expedícia do 8 dní10,81 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
BELLA držiak uterákov na bok skrinky 250mm, čierna mat FA115NE
expedícia do 8 dní41,09 €
Pri platbe vopred iba 39,00 €
Mohlo by vás zaujímať
449,31 €
Pri platbe vopred iba 419,00 €
CIRASA umývadlová skrinka 59,2x75x46cm, 3x zásuvka, dub Alabama CR631-2222
expedícia do 8 dní373,22 €
Pri platbe vopred iba 354,00 €
NIRONA umývadlová skrinka 57x51,5x43 cm, biela (NR060) NR060-3030
expedícia do 8 dní391,00 €
Pri platbe vopred iba 371,00 €


