SITIA umývadlová skrinka 56,4x70x43,4cm, 2xzásuvka, borovica rustik SI060-1616
SITIA umývadlová skrinka 56,4x70x43,4cm, 2xzásuvka, borovica rustik SI060-1616
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-SI060-1616 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SITIA |
| Rozmer | 56,4x70x44,1 cm |
| Šírka | 564 mm |
| Výška | 700 mm |
| Hĺbka | 441 mm |
| Farba | Hnedá |
| Dekor | Borovica rustik |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Zásuvky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Výbava | Automatické dovretie |
| Součást balení | Bez umývadla |
| EAN | 8590913936838 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Príslušenstvo
106,38 €
Pri platbe vopred iba 101,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
BELLA držiak uterákov na bok skrinky 250mm, chróm FA115
expedícia do 8 dní35,40 €
Pri platbe vopred iba 34,00 €
Nábytková nožička, výška 103mm, čierna mat 30320
expedícia do 8 dní6,06 €
Pri platbe vopred iba 6,00 €
Mohlo by vás zaujímať
CROSS umývadlová skrinka 55x81x43cm, starobiela CR260
na objednávku615,16 €
Pri platbe vopred iba 584,00 €
BRAND umývadlová skrinka 56x83x43cm, morený smrek
na objednávku657,85 €
Pri platbe vopred iba 624,00 €
MITRA umývadlová skrinka 59,5x70x45,4 cm,bordó MT063
na objednávku319,85 €
Pri platbe vopred iba 303,00 €


