SKA nástenný sušiak uterákov 600x1150x100mm, biela mat SKA512
SKA nástenný sušiak uterákov 600x1150x100mm, biela mat SKA512
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-SKA512 |
Dostupnosť:
skladom
- Součástí balení jsou kotevní šrouby do zdi
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SKA |
| Rozměr | 600x1154x100 mm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 1154 mm |
| Hloubka | 100 mm |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držák ručníků: víceramenný |
| Instalace | Nástěnná |
| Hmotnost / ks | 6.9760 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913854712 |
| Taric | 73269098 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba doplnku | bílá |
Mohlo by vás zaujímať
FLORI držiak uterákov 400x70mm, čierna mat RF010/15
expedícia do 8 dní77,91 €
Pri platbe vopred iba 74,00 €
LARISSA polička na uteráky s hrazdou 600mm, chróm WS029 56802
expedícia do 8 dní124,17 €
Pri platbe vopred iba 118,00 €
INSIA polička na uteráky s hrazdou 600 mm, chróm IS028
expedícia do 8 dní56,57 €
Pri platbe vopred iba 54,00 €


