SKA stojan na uteráky 550x800x200mm, čierna mat SKA303
SKA stojan na uteráky 550x800x200mm, čierna mat SKA303
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-SKA303 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SKA Industrial |
| Rozmer | 550x800x200 mm |
| Šírka | 550 mm |
| Výška | 800 mm |
| Hĺbka | 200 mm |
| Farba | Čierna |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držiak uterákov: viacramenný |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 5.9000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913929151 |
| Taric | 73269098 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | černá |
Príslušenstvo
125,04 €
Pri platbe vopred iba 119,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
BEMETA HELP: Výklopné zrkadlo, nerez 301401031
expedícia do 4 dní165,41 €
Pri platbe vopred iba 156,00 €
REA Zrkadlo okrúhle 40CM KLMH-0410S-1 HOM-05630 HOM-05630
expedícia do 12 dní30,44 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €


