SKARA umývadlová skrinka 70x50x45cm, čierna mat/dub alabama CG005-2222
SKARA umývadlová skrinka 70x50x45cm, čierna mat/dub alabama CG005-2222
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CG005-2222 |
Dostupnosť:
na objednávku
- Otvor pro baterii/výpust lze vyvrtat v místě instalace nebo dle výkresu ve výrobě.
- 1x zásuvka
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SKARA |
| Rozměr | 70x50x45 cm |
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 500 mm |
| Hloubka | 450 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub Alabama |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Hliník, MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 19.0000 kg |
| EAN | 8590913944321 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba | hnědá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Príslušenstvo
21,06 €
Pri platbe vopred iba 20,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
195,32 €
Pri platbe vopred iba 185,00 €
MURALES nábytkový sifón šetriaci miesto, 1"1/4, odpad 32mm, biela 151.032.0
expedícia do 8 dní21,06 €
Pri platbe vopred iba 20,00 €
SKARA doska Rockstone 71,2x12x46cm, biela mat CG025-0101
na objednávku195,32 €
Pri platbe vopred iba 185,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Oceľový radiátor Mexen Flat CVF11 300x1300, spod. príp., 591 W, antracit W611F-030-130-66
na objednávku212,17 €
Oceľový radiátor Mexen Flat CVF11 300x1200, spod. príp., 546 W, antracit W611F-030-120-66
na objednávku197,18 €

