SKARA doska Rockstone 71,2x12x46cm, biela mat CG025-0101
SKARA doska Rockstone 71,2x12x46cm, biela mat CG025-0101
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CG025-0101 |
Dostupnosť:
na objednávku
- Dodávána bez otvorů
- Otvor pro odpad nebo baterii lze vyvrtat před montáží korunkovým vrtákem
- Za příplatek lze ve výrobě otvory vyvrtat dle dodaného technického výkresu
- Deska se instaluje ke konstrukci pomocí silikonu (není součástí dodávky)
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SKARA |
| Rozměr | 712x12x460 mm |
| Šířka | 712 mm |
| Výška | 12 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Solid Surface - Umělý kámen |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 8.8000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913944253 |
| Taric | 39205100 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba | bílá |
| Odtieň drezu | bílá |
Príslušenstvo
29,88 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
SKARA umývadlová skrinka 70x50x45cm, čierna mat/dub collingwood CG005-1919
expedícia do 8 dní511,98 €
Pri platbe vopred iba 486,00 €
511,98 €
Pri platbe vopred iba 486,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Milo granitový drez 1 miska s kuchynskou batériou Savita, šedá - 6505-71-672601-71
expedícia do 10 dní180,07 €
Mexen Milo 1miskový granitový drez s kuchynskou batériou Aster, čierna - 6505-77-73450-57-G
expedícia do 10 dní267,29 €
Mexen Milo 1-miskový granitový drez s kuchynskou batériou Flora, škvrnitá čierna - 6505-76-670401-57-G
expedícia do 10 dní204,12 €


