AVICE doska 70x36cm, cement AV0767
AVICE doska 70x36cm, cement AV0767
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AV0767 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | DESKY AVICE |
| Rozměr | 70x5x36 cm |
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hloubka | 360 mm |
| Barva | Šedá |
| Dekor | Cement |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | DTD/HPL laminát |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 7.7000 kg |
| EAN | 8590913937200 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Odtieň drezu | šedá |
Príslušenstvo
0,92 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
AVICE sušiak osušky, 600x95mm, čierna mat VC475
expedícia do 8 dní29,18 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Podperná konzola 350x150x40mm, lakovaná oceľ, biela mat, 1 ks 30378
expedícia do 8 dní63,69 €
Pri platbe vopred iba 60,00 €
Mohlo by vás zaujímať
PRIORI keramické umývadlo, priemer 41,5 cm, bronz PI032
na objednávku159,74 €
Pri platbe vopred iba 152,00 €
Mereo Umývadlo na dosku bez prepadu, 400x400x105 mm, štvorcové, keramické UC404011S1
expedícia do 8 dní83,00 €
Pri platbe vopred iba 73,00 €
1 446,91 €
Pri platbe vopred iba 1 337,00 €

