SKARA umývadlová skrinka 80x50x45cm, čierna mat/dub collingwood CG008-1919
SKARA umývadlová skrinka 80x50x45cm, čierna mat/dub collingwood CG008-1919
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CG008-1919 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Otvor pro baterii/výpust lze vyvrtat v místě instalace nebo dle výkresu ve výrobě.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SKARA |
| Rozměr | 80x50x45 cm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 500 mm |
| Hloubka | 450 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub Collingwood |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Hliník, MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 20.0000 kg |
| EAN | 8590913959738 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba | hnědá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Príslušenstvo
21,06 €
Pri platbe vopred iba 20,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
SKARA doska Rockstone 81,2x12x46cm, black attica CG028-0598
expedícia do 8 dní213,12 €
Pri platbe vopred iba 202,00 €
SKARA doska Rockstone 81,2x12x46cm, biela mat CG028-0101
expedícia do 8 dní213,12 €
Pri platbe vopred iba 202,00 €
LINDO bočný organizér, sada 2ks, 114x36x323mm, plast, antracit LD002
expedícia do 8 dní22,05 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
Mohlo by vás zaujímať
RAV SLEZÁK Batéria termostatická umývadlová stojančeková zlatá kartáčovaná TRM26.5ZK
expedícia do 8 dní216,43 €

