CIRASA skrinka spodná dvierková 30x64x46cm, pravá/ľavá, agila CR301-4343
CIRASA skrinka spodná dvierková 30x64x46cm, pravá/ľavá, agila CR301-4343
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CR301-4343 |
Dostupnosť:
na objednávku
- Standardně dodáváno s úchytkou CT096C
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CIRASA |
| Rozměr | 30x64x46 cm |
| Šířka | 300 mm |
| Výška | 640 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Hnědá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Dvířka |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Výbava | Zpomalovací panty |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Hmotnost / ks | 16.0000 kg |
| EAN | 8590913969560 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba | zelená |
| Typ zatvárania | dvířka |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
| Šírka | DO 400 MM |
| Výška | DO 100 CM |
Príslušenstvo
31,84 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
BLUM nábytkový záves naložený, integr.tlmenie, vrátane krytiek, čierny onyx D-71B3550 53205
expedícia do 8 dní6,61 €
Pri platbe vopred iba 6,00 €
Kovová úchytka, 110/96mm, zlato mat CT096Z 54731
expedícia do 8 dní3,69 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
Nábytková nožička, výška 200mm, čierna mat 30387
expedícia do 8 dní13,70 €
Pri platbe vopred iba 13,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Doska Rockstone 1350x12x440mm, biela mat DTR135-0101
na objednávku294,94 €
Pri platbe vopred iba 280,00 €
Doska DTDL 1350x18x440mm, antracit matný DT135-3434
na objednávku97,48 €
Pri platbe vopred iba 92,00 €


