SKIN dávkovač tekutého mydla 1000ml, ABS, piesková A91101SD
SKIN dávkovač tekutého mydla 1000ml, ABS, piesková A91101SD
| Výrobca: | Výrobca: MARPLAST |
| Kód: | Kód: UBC-A91101SD |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Okénko pro kontrolu objemu mýdla
Vlastnosti
| Značka | MARPLAST |
|---|---|
| Série | SKIN |
| Rozměr | 124x232x114 mm |
| Šířka | 124 mm |
| Výška | 232 mm |
| Hloubka | 114 mm |
| Barva | Hnědá |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Dávkovač mýdla |
| Instalace | Vrtání |
| Objem dávkovače | 1000 ml |
| Hmotnost / ks | 0.4810 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8020090112690 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba doplnku | písková |
Mohlo by vás zaujímať
SKIN dávkovač penového mydla 500ml, biela A91401
expedícia do 8 dní44,12 €
Pri platbe vopred iba 42,00 €
SHOWER SMALL dvojitý dávkovač tekutého mydla, 2x170ml, biela A94601 58282
expedícia do 8 dní49,10 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
MARPLAST dávkovač tekutého mydla 1000ml, nerez lesk A845 58222
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €

