SKIN WC kefa závesná, ABS, biela A92901
SKIN WC kefa závesná, ABS, biela A92901
| Výrobca: | Výrobca: MARPLAST |
| Kód: | Kód: UBC-A92901 |
Vlastnosti
| Značka | MARPLAST |
|---|---|
| Série | SKIN |
| Rozměr | 93x386x113 mm |
| Šířka | 93 mm |
| Výška | 386 mm |
| Hloubka | 113 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | WC štětka |
| Instalace | Lepení, Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.3700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8020090101403 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba doplnku | bílá |
Mohlo by vás zaujímať
CLASSIC WC sedátko soft close, biela/bronz MSB87CN11
expedícia do 8 dní195,32 €
Pri platbe vopred iba 185,00 €
Novaservis Sedátko tvarované drevo Lyra WC/SOFTMUSLELY
expedícia do 8 dní33,75 €
Pri platbe vopred iba 32,00 €
BEHRENS WC sedátko, Soft Close, biela 301.125.4
expedícia do 8 dní57,40 €
Pri platbe vopred iba 53,00 €

