Sklenená polica 200mm, čierna/číre sklo MY009B-11
Sklenená polica 200mm, čierna/číre sklo MY009B-11
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-MY009B-11 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | PIRENEI |
| Rozměr | 200x21x100 mm |
| Délka | 200 mm |
| Šířka | 200 mm |
| Výška | 21 mm |
| Hloubka | 100 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Sklo, Slitina |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Polička |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.7760 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913976803 |
| Farba doplnku | černá |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
PIRENEI háčik, balenie 2 ks, čierna mat PI2714
expedícia do 8 dní38,78 €
Pri platbe vopred iba 37,00 €
PIRENEI držiak toaletného papiera bez krytu, čierna mat PI2414
expedícia do 8 dní35,23 €
Pri platbe vopred iba 33,00 €
Mohlo by vás zaujímať
38,75 €
Pri platbe vopred iba 37,00 €
X-ROUND BLACK závesné kozmetické zrkadlo ? 180 mm, čierna XR006B
expedícia do 8 dní88,58 €
Pri platbe vopred iba 84,00 €
Kozmetické zrkadlo s LED osvetlením, hranaté, chróm MW834
expedícia do 8 dní202,45 €
Pri platbe vopred iba 192,00 €


