Sklenená polica 200mm, čierna/mliečne sklo MY009B-01
Sklenená polica 200mm, čierna/mliečne sklo MY009B-01
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-MY009B-01 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | PIRENEI |
| Rozměr | 200x21x100 mm |
| Délka | 200 mm |
| Šířka | 200 mm |
| Výška | 21 mm |
| Hloubka | 100 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Sklo, Slitina |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Polička |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.7760 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913976827 |
| Farba doplnku | černá |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
ABELINE polica rockstone 800mm, biela mat AB800-0101
expedícia do 8 dní67,24 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
X-ROUND sklenená polica 700mm, chróm/číre sklo XR009-16
expedícia do 8 dní44,07 €
Pri platbe vopred iba 41,00 €
Sklenená polica 500mm, čierna/mliečne sklo MY009B-03
expedícia do 8 dní53,48 €
Pri platbe vopred iba 49,00 €


