Sklenená polica 300mm, chróm/mliečne sklo MY009-02
Sklenená polica 300mm, chróm/mliečne sklo MY009-02
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-MY009-02 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | PIRENEI |
| Rozměr | 300x21x100 mm |
| Délka | 300 mm |
| Šířka | 300 mm |
| Výška | 21 mm |
| Hloubka | 100 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Sklo, Slitina |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Polička |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.9660 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913976766 |
.
| Farba doplnku | chrom |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
PIRENEI WC kefa závesná, chróm / sklo satin PI330313
expedícia do 8 dní49,46 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
PIRENEI držiak toaletného papiera bez krytu, chróm PI2413
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
Mohlo by vás zaujímať
171,15 €
Pri platbe vopred iba 163,00 €
500,23 €
Pri platbe vopred iba 475,00 €


