PIRENEI držiak toaletného papiera bez krytu, chróm PI2413
PIRENEI držiak toaletného papiera bez krytu, chróm PI2413
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-PI2413 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | PIRENEI |
| Rozmer | 165x26x66 mm |
| Šírka | 165 mm |
| Výška | 26 mm |
| Hĺbka | 66 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Zliatina |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držiak toal. papiera |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.3770 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341210055 |
| Taric | 79070000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | chrom |
Podobný tovar
FLORI držiak toaletného papiera bez krytu, chróm RF017
expedícia do 8 dní38,78 €
Pri platbe vopred iba 37,00 €
BEMETA SOLO: WC kefa na postavenie/nástenná 139113162
na objednávku70,06 €
Pri platbe vopred iba 66,00 €
Mohlo by vás zaujímať
AQUALINE 35 nástenná batéria, lekárska páka, ramienko ploché, 220 mm, chróm 52034
expedícia do 8 dní53,71 €
Pri platbe vopred iba 51,00 €
BARON ECO 6 l/min, nástenná batéria, chróm 60703
expedícia do 8 dní68,60 €
Pri platbe vopred iba 63,00 €


