Sklenená polica 600mm, chróm/mliečne sklo
Sklenená polica 600mm, chróm/mliečne sklo
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-22482-01 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 600x8x100 mm |
| Délka | 600 mm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 8 mm |
| Hloubka | 100 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz, Sklo |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Polička |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 1.2400 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913956171 |
.
| Farba doplnku | chrom |
Mohlo by vás zaujímať
SKA polička na uteráky s hrazdou 600x250mm, dub/čierna mat SKA385B
expedícia do 8 dní51,24 €
Pri platbe vopred iba 49,00 €
X-SQUARE sklenená polica 900mm, chróm / číre sklo XQ009-18
expedícia do 8 dní59,04 €
Pri platbe vopred iba 55,00 €
X-STEEL drôtená polička do sprchy, brúsený nerez XS603
expedícia do 8 dní62,98 €
Pri platbe vopred iba 60,00 €

