Sklenená polica 600mm, čierna/číre sklo
Sklenená polica 600mm, čierna/číre sklo
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-23482-02 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 600x8x100 mm |
| Délka | 600 mm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 8 mm |
| Hloubka | 100 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Mosaz, Sklo |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Polička |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.8300 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913956324 |
.
| Farba doplnku | černá |
Mohlo by vás zaujímať
X-SQUARE polička sklenená 300x55x130mm, chróm (132122042) XQ602
expedícia do 8 dní38,78 €
Pri platbe vopred iba 37,00 €
Závesná sklenená polička na sprchovú zástenu 400x180x125mm, chróm 1301-15
expedícia do 8 dní45,89 €
Pri platbe vopred iba 44,00 €
X-ROUND E sklenená polička dvojitá 400mm, chróm (104202122) XR602
expedícia do 8 dní99,26 €
Pri platbe vopred iba 94,00 €

