Sklenená polica 800mm, chróm/číre sklo
Sklenená polica 800mm, chróm/číre sklo
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-23484-01 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 800x8x100 mm |
| Délka | 800 mm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 8 mm |
| Hloubka | 100 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz, Sklo |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Polička |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 1.1000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913956218 |
.
| Farba doplnku | chrom |
Mohlo by vás zaujímať
LENA WC sedátko Soft Close, antibakteriálne, duroplast, biela 1703-113
expedícia do 8 dní49,46 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
WC sedátko Mexen Madox slim s tlmeným dovieraním, duroplast, tmavo šedé matné - 39154061
expedícia do 10 dní45,14 €

