Sklenená polica 800mm, čierna/číre sklo
Sklenená polica 800mm, čierna/číre sklo
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-23484-02 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 800x8x100 mm |
| Délka | 800 mm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 8 mm |
| Hloubka | 100 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Mosaz, Sklo |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Polička |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 1.1000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913956348 |
.
| Farba doplnku | černá |
Mohlo by vás zaujímať
X-ROUND sklenená polica 200mm, chróm/mliečne sklo XR009-02
expedícia do 8 dní38,38 €
Pri platbe vopred iba 35,00 €
Sklenená polica 600mm, chróm/mliečne sklo MY009-04
expedícia do 8 dní51,40 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €

