Sklenená polica 800mm, čierna/mliečne sklo
Sklenená polica 800mm, čierna/mliečne sklo
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-22484-02 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 800x8x100 mm |
| Délka | 800 mm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 8 mm |
| Hloubka | 100 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Mosaz, Sklo |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Polička |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 1.5800 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913956270 |
.
| Farba doplnku | černá |
Mohlo by vás zaujímať
Mereo Sprchový set Dita: CBE60106DC, CB700A, CB111F, CB465J, CB705D, CB485G CB650SD2
expedícia do 8 dní178,00 €
Pri platbe vopred iba 158,00 €
KAI podomietková sprchová batéria, 1 výstup, chróm KA41
expedícia do 8 dní70,81 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €

