X-ROUND sklenená polica 1000mm, chróm/číre sklo XR009-19
X-ROUND sklenená polica 1000mm, chróm/číre sklo XR009-19
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-XR009-19 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | X-ROUND |
| Rozměr | 1000x55x120 mm |
| Délka | 1000 mm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 55 mm |
| Hloubka | 120 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz, Sklo |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Polička |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 1.5800 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913976391 |
.
| Farba doplnku | chrom |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
na objednávku
Mohlo by vás zaujímať
344,76 €
Pri platbe vopred iba 327,00 €
NUBES keramické umývadlo 40x32cm, čierna mat 9684126
na objednávku291,39 €
Pri platbe vopred iba 276,00 €


