Sklenená polica 900mm, čierna/číre sklo
Sklenená polica 900mm, čierna/číre sklo
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-23485-02 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 900x8x100 mm |
| Délka | 900 mm |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 8 mm |
| Hloubka | 100 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Mosaz, Sklo |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Polička |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 1.2300 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913956355 |
.
| Farba doplnku | černá |
Mohlo by vás zaujímať
Sklenená polica 700mm, čierna/mliečne sklo MY009B-05
expedícia do 8 dní57,65 €
Pri platbe vopred iba 53,00 €
X-SQUARE sklenená polica 1000mm, chróm/číre sklo XQ009-19
expedícia do 8 dní61,48 €
Pri platbe vopred iba 57,00 €
X-ROUND E sklenená polička dvojitá 400mm, chróm (104202122) XR602
expedícia do 8 dní99,26 €
Pri platbe vopred iba 94,00 €

