SLIM hlavová sprcha, priemer 400mm, nerez lesk MS571
SLIM hlavová sprcha, priemer 400mm, nerez lesk MS571
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-MS571 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Průměr | 400 mm |
| Výška | 6 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | 1 cesta |
| Funkce sprchy | Déšť |
| Ostatní | AntiCalc |
| Hmotnost / ks | 2.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913949456 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba doplnku | chrom |
Doporučujeme přikoupit
DANIELA sprchové ramienko 200mm, chróm 1205-05
expedícia do 8 dní27,04 €
Pri platbe vopred iba 26,00 €
Obmedzovač prietoku vody do hlavovej sprchy, 12L/min MS700
expedícia do 8 dní1,50 €
Pri platbe vopred iba 1,00 €
Podobný tovar
SLIM hlavová sprcha, priemer 400mm, nerez lesk MS571
expedícia do 8 dní81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
Mohlo by vás zaujímať
SLIM hlavová sprcha, priemer 300mm, čierna mat/nerez MS573B
expedícia do 8 dní77,91 €
Pri platbe vopred iba 74,00 €
Stropná sprcha do podhľadu s dvoma kaskádami, 700x380mm, leštený nerez MS343
expedícia do 8 dní640,06 €
Pri platbe vopred iba 607,00 €


