SLIM hlavová sprcha, štvorec 500x500mm, leštená nerez MS565
SLIM hlavová sprcha, štvorec 500x500mm, leštená nerez MS565
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-MS565 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šírka | 500 mm |
| Výška | 5 mm |
| Hĺbka | 500 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Hranaté |
| Inštalácia | 1 cesta |
| Funkcia sprchy | Dážď |
| Výbava | AntiCalc |
| Prietok (3 bar) | 20.000 l/min |
| Hmotnosť / ks | 4.8800 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913820120 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | chrom |
Príslušenstvo
32,42 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
expedícia do 8 dní
11,29 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
skladom
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
NANCY sprchové ramienko 200mm, chróm 1205-07
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
Obmedzovač prietoku vody do hlavovej sprchy, 12L/min MS700
expedícia do 8 dní1,50 €
Pri platbe vopred iba 1,00 €
Sprchové ramienko 400mm, vysoké, chróm 1205-17
expedícia do 8 dní60,13 €
Pri platbe vopred iba 57,00 €
Mohlo by vás zaujímať
MINIMAL hlavová sprcha, priemer 300mm, hrúbka 5mm, nerez MI093
expedícia do 8 dní213,12 €
Pri platbe vopred iba 202,00 €
SLIM nástenná hlavová sprcha, 250x550mm, nerez lesk MS732 59379
expedícia do 8 dní227,34 €
Pri platbe vopred iba 216,00 €
Nástenná spŕška s otočným kĺbom, hranatá, chróm AB536
expedícia do 8 dní34,16 €
Pri platbe vopred iba 32,00 €


