SMART mydlenka na postavenie, drôtená, chróm (104708182) XJ801
SMART mydlenka na postavenie, drôtená, chróm (104708182) XJ801
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-XJ801 |
Dostupnosť:
skladom
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SMART |
| Rozmer | 95x30x75 mm |
| Šírka | 95 mm |
| Výška | 30 mm |
| Hĺbka | 75 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Drôtené |
| Druh | Mydeľnička |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 0.1040 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8592207009495 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | chrom |
Príslušenstvo
227,66 €
Pri platbe vopred iba 211,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
Posuvný sprchovací kút Mexen Velar 90 x 70 cm, grafit, kartáčovaná pištoľovo sivá - 871-090-070-41-66
expedícia do 10 dní482,95 €
Sprchovací kút Mexen Exo s výklopným mechanizmom 90 x 70 cm, priehľadný, chróm - 8181-090-070-01-00
expedícia do 10 dní318,04 €
Sprchovací kút Mexen Mist-B s pravým pántom 90 x 70 cm, čierny rošt, čierna - 8A2T-090-070-70-77-P
expedícia do 10 dní362,23 €

