SMART rohová polica do sprchy, 210x45x210mm, nerez mat 247938
SMART rohová polica do sprchy, 210x45x210mm, nerez mat 247938
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-247938 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | SMART |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 210x45x210 mm |
| Délka | 210 mm |
| Šířka | 210 mm |
| Výška | 45 mm |
| Hloubka | 210 mm |
| Barva | Nerez mat |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Polička: rohová |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.6650 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341294284 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba doplnku | nerez |
Mohlo by vás zaujímať
Rohová polica do sprchy, 178x178 mm, oblá, ABS/nerez lesk ES80 60525
expedícia do 8 dní34,33 €
Pri platbe vopred iba 33,00 €
Rohová polica do sprchy s hrazdou, 230x75x230 mm, oblá, ABS/chróm CP80
expedícia do 8 dní35,40 €
Pri platbe vopred iba 34,00 €
SMART rohová polica do sprchy, 200x80x151mm, bronz 2483-44
expedícia do 8 dní35,40 €
Pri platbe vopred iba 34,00 €


