SMARTELLA vykurovacie teleso 250x1490mm, biela mat
SMARTELLA vykurovacie teleso 250x1490mm, biela mat
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-MI1427 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SMARTELLA |
| Rozměr | 250x1490 mm |
| Šířka | 250 mm |
| Výška | 1490 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Deskové, Designové |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění |
| Umístění připojení 50 mm | Symetrické (na střed) |
| Rozteč připojení | 50 mm |
| Výkon | 403 W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Výbava | Držák ručníků: doplňková výbava |
| Hmotnost / ks | 16.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913120053 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba radiátora | bílá |
| Prípojovací rozstup 50mm | ano |
Príslušenstvo
39,53 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
TWIN pripojovacia sada ventilov pre stredové pripojenie, rozstup 50mm, chróm CP401S
expedícia do 8 dní141,97 €
Pri platbe vopred iba 135,00 €
49,46 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
Mohlo by vás zaujímať

