SMARTSELECT podomietková sprchová termostatická batéria, box, chróm UBC-RP032 53121
SMARTSELECT podomietková sprchová termostatická batéria, box, chróm UBC-RP032 53121
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-RP032 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SMART SELECT |
| Šířka | 170 mm |
| Výška | 170 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Termostat |
| Přepínač na sprchu | Tlakový |
| Ostatní | Dvoucestné |
| Hmotnost / ks | 3.5080 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913961960 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
.
| Farba batérie | chrom |
Príslušenstvo
349,38 €
Pri platbe vopred iba 331,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Sprchové ramienko okrúhle, 400mm, chróm BR401
expedícia do 8 dní38,78 €
Pri platbe vopred iba 37,00 €
14,94 €
Pri platbe vopred iba 14,00 €
POWERFLEX opletená sprchová hadica, 150cm, chróm FLEX150
expedícia do 8 dní8,54 €
Pri platbe vopred iba 8,00 €

