SOLARIS stojanková bidetová batéria bez výpuste, čierna / zlato mat WD003G
SOLARIS stojanková bidetová batéria bez výpuste, čierna / zlato mat WD003G
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-WD003G |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SOLARIS |
| Výška | 170 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 25 mm |
| Hmotnost / ks | 1.7390 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913952661 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | černá |
Príslušenstvo
22,24 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
expedícia do 8 dní
24,72 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Rohový ventil s rozetou, okrúhly, 1/2"x3/8", zlato mat SL019
expedícia do 8 dní74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
Rohový ventil s rozetou, okrúhly, 1/2'x 3/8', čierna mat SL015
expedícia do 8 dní25,26 €
Pri platbe vopred iba 24,00 €
Bidetový sifón 1'1/4, odpad 32mm, chróm 9601
expedícia do 8 dní37,00 €
Pri platbe vopred iba 35,00 €
Mohlo by vás zaujímať
174,27 €
Mexen Flat CF11 radiátor 600x1300, bočné pripojenie, 1018 W, antracit W411F-060-130-66
na objednávku266,49 €

