SOLARIS stojanková umývadlová batéria bez výpuste, čierna/meď mat WD002PG
SOLARIS stojanková umývadlová batéria bez výpuste, čierna/meď mat WD002PG
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-WD002PG |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SOLARIS |
| Výška | 200 mm |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 25 mm |
| Výbava | PVD povrchová úprava, Klasická |
| Hmotnosť / ks | 1.1530 kg |
| Balenie | 3 ks |
| EAN | 8590913920097 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba batérie | černá |
Príslušenstvo
22,24 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Rohový ventil s rozetou, okrúhly, 1/2'x 3/8', čierna mat SL015
expedícia do 8 dní25,26 €
Pri platbe vopred iba 24,00 €
Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, veľká zátka, hr.10-55mm, čierna CV1002B
expedícia do 8 dní22,24 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
3,12 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
Mohlo by vás zaujímať
351,94 €
Omnires Y podomietková umývadlová batéria s hubicou, nástenný diel, meď lesk Y1215HLROCP
expedícia do 14 dní175,18 €

