SOPHINA vykurovacie teleso 600x1647mm, strieborná IR703

- Doprava zadarmo nad 400€
SOPHINA vykurovacie teleso 600x1647mm, strieborná IR703
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-IR703 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SOPHINA |
| Rozmer | 600x1647 mm |
| Šírka | 600 mm |
| Výška | 1647 mm |
| Objem | 9.20 l |
| Farba | Strieborná |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Dizajnové, Tvar E |
| Inštalácia | Otočné o 180 ° |
| Odporúčaná el. vykurovacia tyč | 800 W |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie, Ústredné vykurovanie, Kombinované vykurovanie |
| Rozstup pripojenia 50 mm | Nesymetrické (na bok) |
| Rozstup pripojenia | 50 mm |
| Výkon (W) | 833 W |
| Teplotný spád | 75/65/20 °C |
| Hmotnosť | 35.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913890536 |
| Taric | 85162999 |
| Záruka | 2 roky |
.
Doporučujeme přikoupit
Magnetický háčik na vykurovacie teleso (104106182) XJ228
expedícia do 8 dní26,86 €
Pri platbe vopred iba 25,00 €
49,46 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
Mohlo by vás zaujímať
SUMMER kozmetické zrkadlo na postavenie, ružové zlato 03009085
expedícia do 8 dní15,83 €
Pri platbe vopred iba 15,00 €
Nimco Séria 20200 ZK 20265P-26 LED zrkadlo s nastaviť. teplotou svietivosti Chróm
do týždňa v e-shope175,36 €
Pri platbe vopred iba 164,00 €
144,33 €
Pri platbe vopred iba 136,00 €

