SORT zrkadlo s LED osvetlením 60x80cm, senzor, fólia anti-fog, čierna mat SJ080
SORT zrkadlo s LED osvetlením 60x80cm, senzor, fólia anti-fog, čierna mat SJ080
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-SJ080 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SORT LED |
| Rozmer | 60x80x4 cm |
| Šírka | 600 mm |
| Výška | 800 mm |
| Hĺbka | 40 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Hliník |
| Typ zrkadla | Podsvietené zrkadlá, Zrkadlá v ráme |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Stupeň krytia | IP44 |
| Príkon | 24.00 W |
| Farba LED | Zmena chromatičnosti |
| Svietivosť | 2640 lm |
| Životnosť (LED) | 50000 hodin |
| Výbava | Senzor, Osvetlenie, Stmievateľné, Ochrana proti korózii, Vykurovacia fólia proti zahmlievaniu |
| Hmotnosť / ks | 8.8000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913926945 |
| Taric | 70099100 |
| Záruka | 2 roky |
Mohlo by vás zaujímať
431,91 €
Pri platbe vopred iba 410,00 €
COSMETICO zrkadlo 600x800mm, kozmetické zrkadlo MIR2
na objednávku67,24 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
GEMINI LED podsvietené zrkadlo 600x800mm GM060
expedícia do 8 dní192,84 €
Pri platbe vopred iba 183,00 €

