SOUL držiak uterákov 300 mm, chróm 161775
SOUL držiak uterákov 300 mm, chróm 161775
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-161775 |
Vlastnosti
| Značka | SONIA |
|---|---|
| Séria | SOUL |
| Rozmer | 342x55x67 mm |
| Dĺžka | 342 mm |
| Šírka | 342 mm |
| Výška | 55 mm |
| Hĺbka | 67 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držiak uterákov: jednoramenný |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.9600 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8423561161775 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Podobný tovar
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Mist T sprchovací kút s ľavým výklopným uzáverom 90 x 90 cm, čierny rošt, čierna - 8A4T-090-090-70-77-L
expedícia do 10 dní397,90 €
Sprch. dvere SIKOTGD + pevná stena 100 SATTGDO100S100C
expedícia do 4 dní858,95 €
Pri platbe vopred iba 718,00 €
Mexen Velar Duo posuvný sprchovací kút 90 x 90 cm, matná, čierna - 871-090-090-32-70
expedícia do 10 dní524,61 €

