SOYO keramické umývadlo 46x36cm, biela
SOYO keramické umývadlo 46x36cm, biela
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-NP465 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozměr | 46x10,5x35,5 cm |
| Šířka | 460 mm |
| Výška | 105 mm |
| Hloubka | 355 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 12.2000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913122491 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
Aqualine Umývadlová výpusť 5/4“, neuzatvárateľná, veľká krytka, hr.10-50mm, chróm TF6001
expedícia do 8 dní17,34 €
Pri platbe vopred iba 16,00 €
Aqualine Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm okrúhly, chróm CV1003
expedícia do 8 dní21,92 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Sprchovací kút Mexen Lunar s pravými pántami 90 x 90 cm, priehľadný, kartáčovaná pištoľ gray - 834-090-090-66-00-P
expedícia do 10 dní533,03 €
Mexen Pretoria sklopná sprchová kabína 90 x 90 cm, priehľadná, čierna - 852-090-090-70-00
expedícia do 10 dní360,18 €
Sprchovací kút Mexen Lunar-F Duo skladací 90 x 90 cm, priehľadný, kartáčované zlato - 836-090L-090P-55-00
expedícia do 10 dní583,07 €

