SPITZA sprchová zastena WALK-IN, 1000 mm 750.100.1
SPITZA sprchová zastena WALK-IN, 1000 mm 750.100.1
| Výrobca: | Výrobca: Bruckner |
| Kód: | Kód: UBC-750.100.1 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Séria | SPITZA |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 1000 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Jednostenná pevná |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Hmotnosť / ks | 42.2000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913931246 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Pevné |
Príslušenstvo
32,42 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
expedícia do 8 dní
3,60 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
skladom
Doporučujeme přikoupit
129,33 €
Pri platbe vopred iba 120,00 €
Police na walk-in zástenu, 142cm, chróm EG1410 59096
expedícia do 8 dní63,69 €
Pri platbe vopred iba 60,00 €


