SPITZA sprchová zástena WALK-IN, 1000mm, matné sklo
SPITZA sprchová zástena WALK-IN, 1000mm, matné sklo
| Výrobca: | Výrobca: Bruckner |
| Kód: | Kód: UBC-750.102.1 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Série | SPITZA |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Matné sklo |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Balení obsahuje | Vzpěra |
| Hmotnost / ks | 43.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913117145 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | matné |
| Systém otvárania | Pevné |
Príslušenstvo
11,29 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
skladom
Doporučujeme přikoupit
129,33 €
Pri platbe vopred iba 120,00 €
Police na walk-in zástenu, 142cm, chróm EG1410 59096
expedícia do 8 dní63,69 €
Pri platbe vopred iba 60,00 €
Mohlo by vás zaujímať
70,93 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €

