Sprchová tyč, posuvný držiak, guľatá, 708mm, ABS/chróm 1202-05
Sprchová tyč, posuvný držiak, guľatá, 708mm, ABS/chróm 1202-05
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-1202-05 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Výška | 708 mm |
| Hloubka | 65 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | ABS/nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Rozměr průřezu tyče | Průměr 22 mm |
| Hmotnost / ks | 1.2300 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913963049 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
.
Doporučujeme přikoupit
POWERFLEX opletená sprchová hadica, 200cm, chróm FLEX200
expedícia do 8 dní9,96 €
Pri platbe vopred iba 9,00 €
Podobný tovar
GITA posuvný držiak sprchy, 890mm, chróm 1202-02
expedícia do 8 dní37,71 €
Pri platbe vopred iba 36,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ANTEA posuvný držiak sprchy, 570mm, nikel SAL0038
na objednávku124,17 €
Pri platbe vopred iba 118,00 €
Posuvný držiak sprchy okrúhly, 560 mm, čierna mat SC015
expedícia do 8 dní163,31 €
Pri platbe vopred iba 155,00 €
NANCY posuvný držiak sprchy, vývod vody, 600 mm, chróm 1202-04
expedícia do 8 dní140,88 €
Pri platbe vopred iba 134,00 €

