Sprchová tyč, posuvný držiak, guľatá, 708mm, ABS / zlato mat 1202-02GB
Sprchová tyč, posuvný držiak, guľatá, 708mm, ABS / zlato mat 1202-02GB
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-1202-02GB |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Výška | 708 mm |
| Hĺbka | 65 mm |
| Farba | Zlato mat |
| Materiál | ABS/nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Rozmer prierezu tyče | Priemer 22 mm |
| Hmotnosť / ks | 1.2300 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913935305 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
SOFTFLEX hladká sprchová plastová hadica, 150cm, zlato mat 1208-19
expedícia do 8 dní17,08 €
Pri platbe vopred iba 16,00 €
Podobný tovar
Sprchová tyč, posuvný držiak, 680mm, ABS / zlato mat 1206-07GB
expedícia do 8 dní69,73 €
Pri platbe vopred iba 66,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Blanco CLARON 400-IF/A DURINOX 523392 jednodrez bez odkvapu nerez Durinox vstav/do roviny
na objednávku813,65 €
Pri platbe vopred iba 753,00 €


