Sprchové ramienko 350mm, ružové zlato BR357
Sprchové ramienko 350mm, ružové zlato BR357
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-BR357 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Dĺžka | 350 mm |
| Výška | 100 mm |
| Hĺbka | 350 mm |
| Farba | Ružove zlato |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Retro |
| Inštalácia | Nástenná |
| Hmotnosť / ks | 0.4700 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913859991 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | růžová |
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Rox posuvný sprchovací kút ľavý 155 x 90 cm, čierny rám, čierna - 8C2-155-090-70-70-L
expedícia do 10 dní550,70 €
Posuvný sprchovací kút Mexen Exo 155 x 90 cm, priehľadný, chróm - 8151-155-090-01-00
expedícia do 10 dní388,71 €
Sprchovací kút Mexen Exo s výklopným mechanizmom 155 x 90 cm, priehľadný, zlatý - 819-155-090-50-00
expedícia do 10 dní412,27 €

