SPY nástenná sprchová batéria, zlato PY11/17
SPY nástenná sprchová batéria, zlato PY11/17
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-PY11/17 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SPY |
| Šírka | 195 mm |
| Hĺbka | 130 mm |
| Farba | Zlato |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Hmotnosť / ks | 2.9430 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913886065 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba batérie | zlatá |
| Tvar batérie | Hranatý |
Doporučujeme přikoupit
Podobný tovar
Mohlo by vás zaujímať
ULTRAMIX nástenná sprchová batéria, zlato mat UT011G
expedícia do 8 dní340,02 €
Pri platbe vopred iba 314,00 €
SPY nástenná sprchová batéria, biela mat PY11/14
expedícia do 8 dní191,77 €
Pri platbe vopred iba 182,00 €
PAX nástenná sprchová batéria, čierna mat XA11/15
expedícia do 8 dní149,08 €
Pri platbe vopred iba 141,00 €

