SPY podomietková bidetová batéria so Stop spŕškou, zlato mat PY13/19
SPY podomietková bidetová batéria so Stop spŕškou, zlato mat PY13/19
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-PY13/19 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SPY |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 40 mm |
| Výška | 80 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Délka hadice | 1200 mm |
| Hmotnost / ks | 2.6570 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913979378 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, veľká zátka, max 80mm, zlato mat 7533.370.5.36 59001
expedícia do 8 dní86,10 €
Pri platbe vopred iba 82,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Bidetová batéria RAV SLEZÁK Níl vrátane podomietkového telesa kartáčovaná zlatá NL143/1ZK
expedícia do 4 dní127,51 €
Podomietková bidetová batéria LUNGO LOOP Diamond Copper
expedícia do 12 dní94,40 €
Pri platbe vopred iba 92,00 €
Kludi Bozz bidetová batéria, kartáčovaná zlatá 38533N076
na objednávku287,56 €
Pri platbe vopred iba 274,00 €

