SPY podomietková sprchová batéria, 1 výstup, chróm PY41
SPY podomietková sprchová batéria, 1 výstup, chróm PY41
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-PY41 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SPY |
| Šírka | 100 mm |
| Výška | 155 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Podomietková |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Výbava | Jednocestné |
| Hmotnosť / ks | 1.2960 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913843662 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba batérie | chrom |
Príslušenstvo
Doporučujeme přikoupit
LUX opletená sprchová hadica, roztiahnuteľná 150-180cm, chróm FSACC293
expedícia do 8 dníDržiak sprchy, pevný, s vyústením, chróm SG403
expedícia do 8 dníPodobný tovar
DAPHNE podomietková sprchová batéria, 1 výstup, chróm DH841
expedícia do 8 dníFACTOR podomietková sprchová batéria, 1 výstup, chróm FC541
expedícia do 8 dníMohlo by vás zaujímať

