SPY podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm PY42
SPY podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm PY42
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-PY42 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SPY |
| Šírka | 100 mm |
| Výška | 210 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Podomietková |
| Druh ovládania | Páka |
| Druh prepínača na sprchu | Tlakový |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Výbava | Dvojcestné |
| Hmotnosť / ks | 1.7360 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913843679 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba batérie | chrom |
Príslušenstvo
Doporučujeme přikoupit
Nástenná spŕška s otočným kĺbom, hranatá, chróm AB536
expedícia do 8 dníHlavová sprcha s kaskádou, 500x200x30mm, leštená nerez DC562
expedícia do 8 dníGINKO ručná sprcha, 226mm, hranatá, ABS/chróm 1101-16
expedícia do 8 dníPodobný tovar
SPY podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, otočný prepínač, chróm PY43
expedícia do 8 dníMohlo by vás zaujímať

