SPY podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, zlato PY42/17
SPY podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, zlato PY42/17
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-PY42/17 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SPY |
| Šírka | 100 mm |
| Výška | 210 mm |
| Farba | Zlato |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Podomietková |
| Druh ovládania | Páka |
| Druh prepínača na sprchu | Tlakový |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Výbava | Dvojcestné |
| Hmotnosť / ks | 1.7360 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913886089 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba batérie | zlatá |
| Tvar batérie | Hranatý |
Doporučujeme přikoupit
Držiak sprchy, okrúhly, pevný, s vyústením, zlato SG203OR
expedícia do 8 dní57,64 €
Pri platbe vopred iba 55,00 €
Sprchové ramienko okrúhle, 400mm, zlato BR517
expedícia do 8 dní70,81 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €
Mohlo by vás zaujímať
173,98 €
Pri platbe vopred iba 165,00 €
ULTRATAP podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, zlato mat UT042TG
expedícia do 8 dní255,98 €
Pri platbe vopred iba 236,00 €
GINKO podomietková sprchová batéria, 1 výstup, chróm 1101-41
expedícia do 8 dní106,38 €
Pri platbe vopred iba 101,00 €

