SPY podomietková sprchová batéria s ručnou sprchou, 3 výstupy, biela mat PY53/14
SPY podomietková sprchová batéria s ručnou sprchou, 3 výstupy, biela mat PY53/14
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-PY53/14 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SPY |
| Šířka | 330 mm |
| Výška | 90 mm |
| Hloubka | 89 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Druh přepínače na sprchu | Otočný |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Ostatní | Třícestné |
| Hmotnost / ks | 6.9800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913942013 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
.
| Farba batérie | bílá |
Doporučujeme přikoupit
Sprchové ramienko okrúhle, 400 mm, biela mat BR514
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Hlavová sprcha, priemer 300 mm, biela mat SF414
expedícia do 8 dní291,39 €
Pri platbe vopred iba 276,00 €
Podobný tovar
736,12 €
Pri platbe vopred iba 698,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ULTRASAN podomietková sprchová batéria s ručnou sprchou, 2 výstupy, zlato mat UT045VG
expedícia do 8 dní720,34 €
Pri platbe vopred iba 665,00 €
VERSI podomietková sprchová/vaňová batéria s ručnou sprchou, 2 výstupy, bronz RV052/18
expedícia do 8 dní835,74 €
Pri platbe vopred iba 793,00 €
SPY podomietková sprchová batéria s ručnou sprchou, 2 výstupy, chróm
expedícia do 8 dní554,67 €
Pri platbe vopred iba 526,00 €

