SPY podomietková sprchová batéria s ručnou sprchou, 3 výstupy, zlato mat PY53/19
SPY podomietková sprchová batéria s ručnou sprchou, 3 výstupy, zlato mat PY53/19
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-PY53/19 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SPY |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 330 mm |
| Výška | 90 mm |
| Hloubka | 89 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Ostatní | Dvoucestné |
| Hmotnost / ks | 6.9800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913942044 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
.
| Farba batérie | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
SLIM hlavová sprcha, priemer 300mm, zlato mat MS573GB
na objednávku92,15 €
Pri platbe vopred iba 87,00 €
Sprchové ramienko okrúhle, 400mm, zlato mat BR519
expedícia do 8 dní67,24 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
Nástenná výtoková hubica, guľatá, 174mm, zlato mat BO519
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
Mohlo by vás zaujímať
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
Drážkovaná čelka Mexen Rivel pre korpus kúpeľňovej skrinky 35 x 80 cm (2 ks), matne šedá - 91A21-1600-300-2-62
expedícia do 10 dní137,07 €

