SPY podomietková umývadlová batéria, zlato mat PY08/19
SPY podomietková umývadlová batéria, zlato mat PY08/19
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-PY08/19 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SPY |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 220 mm |
| Výška | 100 mm |
| Hloubka | 170 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Hmotnost / ks | 3.0630 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913935381 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
.
| Farba batérie | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
24,72 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
60,13 €
Pri platbe vopred iba 57,00 €
Mohlo by vás zaujímať
LARGO umývadlová skrinka 89x50x45cm, dub benátsky LA904
na objednávku517,03 €
Pri platbe vopred iba 483,00 €
KALI umývadlová skrinka 89x50x45cm, biela 56091
na objednávku649,18 €
Pri platbe vopred iba 606,00 €
Mexen Orio kúpeľňová skrinka pod umývadlo 90 cm, 2 zásuvky, matne šedá - 91A10-09047-2-BFF62
expedícia do 10 dní365,16 €

