STEN zrkadlo 67x92cm NA295
STEN zrkadlo 67x92cm NA295
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-NA295 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 67x92 cm |
| Šířka | 670 mm |
| Výška | 920 mm |
| Typ zrcadla | Zrcadla jednoduchá |
| Tvar | Jiný |
| Výbava | Otočné zavěšení |
| Hmotnost / ks | 5.4000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913972874 |
| Taric | 70099100 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba | nepřiřazena |
| Odtieň drezu | nepřiřazena |
Mohlo by vás zaujímať
TRIBECA obklad Tea Rose 6x24,6 (0,5m2) (EQ-4) 26878
na objednávku63,49 €
Pri platbe vopred iba 59,00 €
TRIBECA obklad Watercolour 6x24,6 (0,5m2) (EQ-4) 26877
na objednávku63,49 €
Pri platbe vopred iba 59,00 €
TRIBECA obklad Seaglass Mint 6x24,6 (0,5m2) (EQ-4) 26880
na objednávku63,49 €
Pri platbe vopred iba 59,00 €


